Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

20.03.2019. День третій.

Відбулась конференція наукового товариства учнів «Ерудит» на тему «Тригонометрія навколо нас». На конференції досліджувалась гіпотеза: чому знання тригонометрії необхідні для сучасної людини? Доповідачі Павленко Кирило, Поліщук Руслан, Бурлакова Каріна, Кукуяка Неллі, Фенинець Юрій, Остапець Владислав підготували повідомлення на теми: «Історія виникнення тригонометрії», «Вимірювання кутів», «Гармонічні коливання», «Електромагнітні випромінювання в професії електрика та комп’ютерника», «Гармоніки в природі», «Тригонометрія в нашому житті». Завдяки їм присутні поринули в загадковий світ різноманітних процесів і явищ, які відбуваються навкруги, зрозуміли, що ми всі живемо за властивостями тригонометричних функцій і що нас оточує багато речей, які підвладні цим законам.

Учні з’ясували, що тригонометрія була введена необхідністю вимірювати кути, але з часом розвилася в науку про тригонометричні функції. Довели, що вона тісно пов’язана з фізикою, електротехнікою, а також зустрічається в природі, музиці, архітектурі, медицині тощо та знайшла відображення у нашому житті. Протягом конференції відбувалось інтерактивне спілкування, під час якого учні мали можливість отримати бонуси  до своїх оцінок з природничо-математичних предметів за правильні відповіді на поставлені викладачами питання по темам доповідей.

 

Також у цей день підводилися підсумки ІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади  «На урок», яка пройшла в період з 22 лютого по 12 березня. Учні ліцею стали учасниками олімпіад із наступних предметів:  математики (16 осіб), інформатики  (33 особи, з них 19  - переможці) та біології  ( 3 особи, які отримали дипломи ІІ ступеня).

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020