Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

22.03.2019 День п’ятий.

SТЕM-день на тему «Яке воно, твоє серце?».

Викладач хімії та біології Наталя Михайлівна Ясніцька разом з учнями розглянули будову серця та закріпили отримані знання в ігровій формі.

На уроці математики учні з викладачем Оксаною Василівною Юхименко розглянули роботу серця як коливання, що здійснюється за законом синуса. Кардіограма здорової людини є графіком періодичної функції, тому учні визначили період та амплітуду коливання, проміжки зростання, спадання, точки екстремуму функції.

На уроці фізики під керівництвом Вікторії Михайлівни Пірус учні працювали над проектом «Маятник мого серця». Вони вимірювали свій пульс, визначали період коливань свого серця, а потім, використавши формулу Томсона, визначили довжину «маятника свого серця».

Викладач географії Вікторія Віталіївна Грон розповіла учням про поняття «Heart Land» (земля-серце): його історію, місце розташування, політичні та економічні аспекти даної теорії.

  

  

  

  

  

  

  

  

22 березня святкували Всесвітній день води. Викладач хімії, біології та екології Наталя Михайлівна Ясніцька провела захід, присвячений цій даті, з метою привернення уваги учнів до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання. На заході ліцеїсти обговорили питання: чи замислювався ти над тим, скільки води ти випиваєш на день? А скільки води ти «з'їдаєш», «одягаєш» або використовуєш іншим способом? Також учні провели експеримент з водою і переконались, що завдяки силі поверхневого натягу, краплі рідини набувають форми, максимально близької до сферичної, тому вода міцно тримається на монеті.

  

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020