Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Cемінар-практикум для педагогічних працівників професій будівельного напрямку

20 жовтня в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» пройшов семінар-практикум для педагогічних працівників професій будівельного напрямку на тему: «Організація лабораторно-практичних робіт під час теоретичного навчання». На семінарі були присутні 11 викладачів з семи професійно-технічних закладів Черкаської області, адміністрація ліцею та методисти НМЦ ПТО в Черкаській області.

Під час семінару викладач ліцею Русенко К.О. провела в групі мулярів; штукатурів відкритий урок – лабораторно-практичну роботу на тему: «Визначення за зразками цегли правильності її розмірів, середньої щільності та ефективності». На уроці використовувалася робота в групах. Кожна група вирішувала проблему виробничого характеру: визначала правильність розмірів цегли, вираховувала її об’єм, середню щільність, о потім за цими показниками з’ясовувала, яку цеглу краще обирати для мурування стін, щоб забезпечити збереження тепла при незмінній міцності.

Присутні на семінарі відзначили, що відкритий урок був проведений Катериною Олександрівною на високому науково-методичному рівні. Методист НМЦ ПТО в Черкаській області С.Ф. Бабенко ознайомила педагогічних працівників із «Пам’яткою для організації та проведення лабораторно-практичних робіт».

Після обговорення уроку перед викладачами закладів професійно-технічної освіти виступив директор ліцею Ю.В. Куліш. Також під час семінару його учасники обмінялися власним досвідом та обговорили актуальні питання підготовки учнів за будівельними професіями.

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020