Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Cвято «Моя майбутня професія»

14 квітня 2016 року в  ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відбулося свято «Моя майбутня професія», на яке були запрошені учні 9, 11 класів та їхні батьки.

Розпочалися свято з екскурсій, на яких гості ознайомилися із навчальною і матеріальною базою навчального закладу, оглянули майстерні, комп’ютерні класи  та навчальні кабінети. Нікого не залишили байдужими виставки технічної і художньої творчості у фойє ліцею. А в учнівській їдальні школярів пригостили смачними пиріжками. Потім гостей запросили до актової зали.

«Черкаський професійний ліцей гарантує високу якість освітніх послуг. Впевнений, що ви знайдете вірний шлях до життєвого та професійного успіху», - звернувся до присутніх у залі директор ліцею Ю.В.  Куліш.

Майбутні абітурієнти отримали відповіді на всі свої запитання відносно умов вступу та напрямків навчання, дізналися про діяльність гуртків і спортивних секцій, а також творчі і спортивні досягнення вихованців ліцею.

Майстри та їхні учні показали школярам презентацію професій, підготовка з яких здійснюється в закладі: «муляр», «штукатур», «електрозварник ручного зварювання», «столяр будівельний», «слюсар з ремонту автомобілів», «електромонтажник з освітлювання та освітлювальних мереж», «лицювальник-плиточник», «налагоджувальник технологічного устаткування».

На завершення заходу учні ліцею подарували присутнім святковий концерт.

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020