Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

День четвертий

13 листопада у ліцеї оголошено днем поезії та учнівської творчости. Першою подією у рамках цього дня стала зустріч учнів та працівників закладу із колишньою учителькою української мови і літератури (працювала у нашому закладі 13 років!) та водночас відомою письменницею Ольгою Месеврею. Поетеса цікаво розповідала про себе, своє дитинство, життєві колізії та роботу у ліцеї. Присутні прослухали твори мисткині на філософські теми, патріотичного змісту та любовну лірику. Особливо щирі емоції учнів викликав вірш про кіборгів, які захищали луганське летовище. Зустріч пройшла у теплій душевній атмосфері.

  

  

Учні ліцею провели опитування, порушивши актуальне питання сьогодення: двомовність в Україні. У ньому взяли участь учні різних спеціальностей та курсів, викладачі, адміністрація. Проаналізувавши відповіді, вони створили відеорепортаж, де узагальнили різні позиції.У день поезії та учнівської творчості ініціативна група учнів, викладачів та майстрів під керівництвом художнього керівника закладу Пономаренко В.Г. завершила роботу над відеовізиткою  ДНЗ «Черкаський професійний ліцей». Учні переробили текст відомої пісні та, виконавши її, показали своє життя у навчальному закладі.

День п'ятий

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020