Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

День четвертий, 10 листопада 2016 року – День української поезії.

День четвертий, 10 листопада 2016 року – День української поезії.

У четвер, 10 листопада, в Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка пройшла зустріч учнів ліцею із членами Черкаської організації Національної спілки письменників України Іваном Дубініним та Катериною Вербівською. За вікном ішов холодний осінній дощ, а в присутніх у залі бібліотеки було тепло і радісно на душі від поезії.

      – Це в мене осінь улюблена пора року. А Пушкін насправді любив весну,  –  так із гумором прокоментував поет Іван Дубінін той факт, що внутрішні переживання ліричних героїв його поезії показані на фоні осінніх пейзажів. Починав він свій творчий шлях як пародист. Коли з’явилась збірка «Я колись народився дощем», до неї, окрім пародій, увійшла й інтимна лірика.

До речі, Іван Іванович пише поезії як українською, так і російською мовою.

         – Інколи прийде вірш українською, а інколи – російською. Ну як його перекладеш? – так пояснює поет свою двомовність.

            «Слова пахтять то осінню, то ладаном», «Я сьогодні в гості запросила осінь», «Гурбою перехлюпались дощі» – ці вірші про осінь, бентежні і чуттєві, читала поетеса Катерина Вербівська. Катерина Іванівна є працівницею обласної бібліотеки для юнацтва і допомогла в організації поетичного вечора, за що їй – щира вдячність.

 


А в стінах ліцею цього дня відкрився учнівський поетичний вернісаж. Всі, хто самостійно пише вірші, могли залишити свої доробки у кабінеті української мови і літератури, почепивши їх на защібки. Звичайно ж, більшість із них були присвячені темі кохання. «Перше кохання – незабутнє, жодного із нас не омине!» – стверджує автор, який обрав собі псевдонім Melnischenko.

Дехто із юних поетів особисто презентував свої вірші. А ті, хто просто любить поезію, декламували твори Тараса Шевченка, Володимира Сосюри, Василя Симоненка, Ліни Костенко та інших українських поетів.

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020