Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

День цивільного захисту

17 квітня 2019 року в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» проводився День цивільного захисту, який цього року збігся із Днем пожежної охорони. Тому найбільше уваги приділялося пожежній безпеці в навчальному закладі. Відповідальний за проведення заходів -   викладач предмета «Захист Вітчизни» Шевченко М.Ф.

Зранку пройшло засідання штабу ЦО під керівництвом начальника штабу-заступника директора з навчально-виробничої роботи Намофілової О.О., на якому керівникам невійськових формувань було доведено їхні обов’язки у випадку виникнення пожежі.

Під час 4-го уроку прозвучав сигнал тривоги «Пожежа в навчальному корпусі» і було проведено евакуацію учнів і педагогічних працівників у безпечну зону.

Викладач предмета «Основи медичних знань» Шевченко Л.В. провела майстер-клас з надання долікарської допомоги (накладання пов’язок) умовно потерпілому.

  

  

  

  

Керівник невоєнізованого формування пожежогасіння  Зіновський Р.А. провів теоретично-практичні заняття з учнями ліцею  щодо застосування первинних засобів пожежогасіння.

Заключною частиною Дня цивільного захисту став конкурс на найшвидше застосування ствола першої допомоги від внутрішнього пожежого крана на умовну пожежу.

Протягом дня у вестибюлі навчального корпусу демонструвалися фільми на тематику цивільного захисту.

Проведені в ліцеї заходи мали на меті перевірити практичну підготовку керівного складу, учнів та працівників ліцею грамотно, чітко реагувати і діяти при виникненні надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020