Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

День ЦЗ в ліцеї

В ДНЗ «Черкаський ПЛ» 10 квітня 2018 року, згідно наказу управління освіти і науки Черкаської ОДА № 189 від 25.07.2018, пройшов День ЦЗ.

Заходи Дня ЦЗ пройшли згідно документів та плану заходів, розроблених викладачем предмета «Захист Вітчизни» Шевченком М.Ф. і розпочалися з оголошення тривоги.

  

Після евакуації з навчального корпусу та майстерень учні та працівники ліцею вишикувалися на автодромі. До присутніх звернулася заступник директора з навчально-виробничої роботи О.О. Намофілова.

  

Практичний психолог Ю.С. Мінчукова провела лекцію «Поведінка і дії під час надзвичайних ситуацій».

Завідувач господарства Зіновський Р.А. провів заняття на тему «Пожежні вогнегасники», учні спробували самостійно погасити умовну пожежу».

Про першу медичну допомогу під час надзвичайних ситуацій розповів учасник АТО, парамедик Черкаської військової частини А1708, молодший сержант В.І. Собко.

  

 Полковник ЦЗ Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля О.М. Черненко продемонстрував, як правильно робити штучне дихання та непрямий масаж серця.

На завершення заходів підрозділ МНС провів бойове розгортання з подачею стволів на гасіння умовної пожежі.

Під час Дня ЦЗ учні отримали теоретичні знання та практичні навички дій під час надзвичайних ситуацій.

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020