Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

День п'ятий

STEAM-день 

У рамках проведення STEAM-дня викладачі різних предметів провели інтегровані уроки, на яких виявляли явища, традиції, поняття, що пов’язують такі не схожі дисципліни з літературою, зокрема поезією. Особливо учнів зацікавило створення графічних малюнків-ілюстрацій до поезій «Ви знаєте, як липа шелестить» П.Тичини, «Лебеді материнства» В. Симоненка, «Два кольори» Д. Павличка. На уроці інформатики звучали ліричні вірші – це чудово!

 

  

  

14 листопада бібліотекар Кузьміна О.Ф. та викладачка Шевченко Л.В. організували культурно-просвітницький захід «Мова, поезія, поет», який відбувся в Обласній юнацькій бібліотеці ім. В. Симоненка. Учні ліцею ознайомилися з правилами роботи бібліотеки та заповнили відповідні бланки.


Потім відбулася творча зустріч із поетесою, керівником обласного літературного об’єднання ім. В. Симоненка, авторкою збірок поезій ,,Вистигле літо”, ,,Передчасся весни”, ,,Бурштинові миті”, ,,Горицвітова сопілка” Катериною Іванівною Вербівською.  Письменниця поділилася власними роздумами про початки поетичної творчості, етапи становлення митця, про те, що надихає і бентежить творчу особистість. Година спілкування пройшла у атмосфері душевного спокою. Почуті поетичні твори викликали в учнів приємні емоції та почуття.

  

  

День шостий

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020