Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

День п’ятий, 11 листопада 2016 року – День журналістики.

День п’ятий, 11 листопада 2016 року – День журналістики.

     День журналістики пройшов у ліцеї 11 листопада у формі засідання прес-клубу «Юні журналісти».

За винятком двох фотокореспондентів, учнів групи ОН-11 Часовського Сергія та Ткаченка Дмитра, на заході були присутні лише дівчата, адже тема на ньому порушувалася суто жіноча: майстерність вишивки.

     Про традиції української вишивки доповідала присутнім учениця групи ОН-12 Валерія Бровкіна. Потім усі могли переглянути роботи майстра виробничого навчання, викладача спецтехнології Віри Степанівни Гусятинської.

     – До вишивання мене призвичаїла мама, – почала розповідь Віра Степанівна. – Вона любила вишивати картини, а я сиділа поруч і вчилася. Перша картина, виконана спільно з мамою – краєвид Москви. Щоправда, мені дозволено було вишивати лише небо, та вже років із дев’яти доручалися і складніші речі.

      Потім у творчості майстрині була перерва. Повернулася вона до дитячого захоплення у 40 років – почала вишивати ікони. Серед улюблених – зображення Оранти Софії Київської, яку вишивала рівно 1 рік і 5 місяців, розміри ікони – 1 х 1,40 м. Пізніше до ікон додалися пейзажні картини. Зараз у доробку майстрині-вишивальниці є ще й величезна кількість рушників, сорочок, серветок.

      – Скільки вже робіт маю – не рахувала, але постійно планую іще щось вишити. Бо коли беру нитки і голку до рук – душа відпочиває, – зізнається Віра Степанівна.

    Під час заходу учениці ліцею не лише більше дізналися про вишивку хрестиком, Віра Степанівна Гусятинська розкрила і деякі секрети майстерності, адже серед присутніх були ті, хто поділяє її захоплення.

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020