Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

День перший

День перший, 7 листопада 2016 року – Відкриття тижня. День пошани українського національного одягу.

Тиждень української писемності та мови розпочався в ліцеї у понеділок, 7 листопада, зі святкової лінійки, на якій було оголошено план заходів, що відбуватимуться в навчальному закладі. Завершилася лінійка віршем «Моя мова» у виконанні учениці групи ОН-12 Валерії Бровкіної, яка 2016 року перемогла в обласному етапі Міжнародного мовного конкурсу імені Петра Яцика.

З самого ранку у фойє ліцею стартував конкурс стінгазет, які готували навчальні групи ліцею. Двері усіх кабінетів прикрасили таблички з висловами відомих громадських діячів і письменників про українську мову.

 

 

 

Понеділок, 7 листопада, став у ліцеї Днем пошани українського національного одягу. Вишиванки та українські вінки одягли і учні, і педагогічні працівники. А в кабінеті української мови і літератури можна було переглянути виставку вишитих рушників та сорочок. Ці заходи мали на меті відродити українські традицій та допомогти людям повернутися до своїх коренів.

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020