Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

День відкритих дверей

На старті до професійного успіху

Справжнім святом виявився День відкритих дверей 22 лютого 2018 року для учнів, їхніх батьків та всіх гостей Державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей».  Побачити свято цього року виявили бажання майже 200 учнів 8-11 класів міста Черкаси та області. Занурившись в атмосферу навчального закладу, його звичаї і традиції, відвідувачі відкрили для себе цікавий світ життя ліцеїстів.

  

  

Родзинкою Дня відкритих дверей Черкаського професійного ліцею стали майстер-класи з майбутніх професій, які проводили учні ліцею, з гордістю демонструючи якість своїх досягнень. Вони дали змогу спостерігати за роботою електромонтажників, слюсарів з ремонту автомобілів, мулярів, штукатурів, лицювальників-плиточників, верстатників деревообробних верстатів, слюсарів-складальників радіоелектронної апаратури. Виставка виробів, виготовлених учнями ліцею,  представлена у холі, сформувала позитивний імідж навчального закладу. Адже усі професії, за якими навчаються ліцеїсти, є сучасними і затребуваними на ринку праці. А колектив навчального закладу докладає максимум зусиль для надання глибоких фахових знань, які допомагають учням досягти успіху в майбутньому.

  

  

  

Екскурсії, відвідування модернізованих, сучасних майстерень, демонстрація виробничого обладнання,  проведена викладачами і майстрами виробничого навчання, надали можливість ознайомитись із потужною матеріально-технічною базою ліцею. Старшокласники на власні очі побачили в дії перетворення теоретичних знань у практичний творчий процес. І, звичайно, отримали від кваліфікованих викладачів і майстрів відповіді на запитання.

В актовій залі відбулася зустріч з директором Черкаського професійного ліцею Мединським Дмитром Володимировичем. Привітавши усіх присутніх, він ознайомив майбутніх абітурієнтів із умовами вступу та планами на майбутнє ліцею. Також директор  урочисто нагородив грамотами переможців  конкурсів професійної майстерності.

  

У рамках тісної співпраці, спираючись на особистий позитивний досвід, з привітальним словом до присутніх звернувся начальник управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Данилевський Валерій Вікторович. Він нагородив грамотами за багаторічну сумлінну працю та високі показники у навчанні Буряк Валентину Вікторівну та Гусятинського Олександра Анатолійовича. Також відзначив подяками учнів Бровкіну Валерію та Марченко Дениса.

 

  

В тісній взаємодії з Черкаським міським  центром зайнятості та роботодавцями Черкаський професійний ліцей надає перевагу підготовці кваліфікованих спеціалістів робітничих професій для  відновлення і розвитку економіки країни. За професійною освітою – прогресивне майбутнє, яке відповідає запитам українського суспільства. Знаково, що 22 лютого 2018 року Кабінет Міністрів України додав ще 6 робітничих професій до переліку професій загальнодержавного значення, які отримають підтримку держави.

Святкова програма заходу завершилась концертом, у якому взяли активну участь учні закладу.

  

  

Майбутні абітурієнти скористались можливістю забронювати для себе (без ЗНО, без вступних іспитів) гарантоване зарахування до Черкаського професійного ліцею. Скористайтесь і Ви унікальною можливістю ще раз отримати позитивні емоції і відчути себе учасником великого дійства - свята «Моя майбутня професія», яке відбудеться

22  березня 2018 року о 14.30.

Чекаємо на Вас за адресою:

м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13

тел.33-57-13; 55-07-10

Їхати маршрутними таксі № 5, 7, 13, тролейбусом № 4, 4а до зупинки «Професійне училище» та маршрутними таксі № 114, 115, 119 до зупинки «Інститут пожежної безпеки»

 

Сайт: www.profli.at.ua

E-mail: proflickua@ukr.net

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020