Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

День відкритих дверей

21лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Черкаський професійний ліцей» пройшов День відкритих дверей.

Завітали до ліцею 60 потенційних абітурієнтів та їх батьки. Серед учасників заходу були мешканці м. Черкаси і Черкаського району та з інших районів Черкаської області та

Вже з 10-ї ранку всі охочі мали можливість поспілкуватися з викладачами, майстрами, представниками адміністрації і отримати відповіді на всі запитання щодо напрямків підготовки, організації навчального процесу, проходження практики, можливостей працевлаштування та подальшого навчання у закладах вищої освіти.

Учні ліцею проводили майстер-класи, презентуючи вже отримані навички з професій. Найбільше інформації для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків надали кваліфіковані майстри, які проводили екскурсії майстернями. Кожен відвідувач мав можливість особисто відчути смак професійного навчання.

Офіційну частину заходу відкрив директор ліцею професійний ліцей» Д.В. Мединський. У своєму виступі він розповів про загальні питання вступу до ліцею та організацію навчання і дозвілля в закладі.

Традиційно завершальним акордом Дня відкритих дверей став святковий концерт. Талановиті ліцеїсти привітали гостей цікавою сучасною програмою.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020