Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Екскурсія в музей АТО

5 листопада 2019 р. учні ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відвідали «Патріотичний музей АТО», який у Черкасах створив волонтер Олексій Святенко.

При вході в музей розміщено мікроавтобус, котрий брав участь у найзапекліших боях війни на сході України. На його броні — 48 отворів від ворожої зброї та три від осколків мін. Учні змогли на власні очі побачити експонати з Донецького аеропорту, Авдіїївки, Щастя, Слов’янська, Первомайська. Стелю музею «прикрашає» маскувальна сітка, яку виготовили черкаські жінки. А кожен із експонатів вражає своєю історією.

Олексій Вікторович, засновник музею, докладно розповів про криваві атрибути війни: ручну протитанкову гранату (РПГ), тубус від використаного гранатомета, гільзи від артилерійських снарядів, в тому числі і заборонених міжнародним гуманітарним правом, шматки розірваного циліндра вогнепальної зброї, прострілений в кількох місцях бронежилет.

Учні ліцею отримали можливість з перших вуст почути правду без прикрас про війну, яка, на жаль, триває…

  

  

  

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020