Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Фото-відео гурток "Квант"

Фото-відео гурток "Квант" (керівник Щербина С.П.)

 

Спробувати себе у якості фотографа чи відеооператора дає можливість ліцейний фото-відеогурток.

Гурток сприяє залученню учнів до занять фотографією для розвитку їх особистості та організації дозвілля, слугує потужним інструментом естетичного розвитку. Кожен, хто має потяг до мистецтва фотографії, має можливість навчитися основам фотографічного процесу, отримання дійсного зображення за допомогою оптичної системи на час експозиції та фіксації цього зображення.  

 

а заняттях гуртка не лише  формуються базові навички майстерності фотографування, які в майбутньому вихованці зможуть розвивати й удосконалювати відповідно до власних потреб. Учні також вчаться працювати в різних програмах, зокрема у фотошопі, а також застосовують отримані знання, здійснюючи репортажну зйомку під час різноманітних заходів, які проходять у ліцеї.

 

Гордістю гуртка є його учасники. У вересні 2016 року учень групи ОН-11 Часовський Сергій став переможцем обласного конкурсу фотографій «З Україною в серці», посівши ІІІ місце, а учень групи ОН-11 Мельниченко Віталій отримав спеціальну відзнаку конкурсу.

Графік роботи гуртка: вівторок, середа, п'ятниця  -  16:30-19:30

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020