Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гра «Країна Гідності»

2 квітня 2019 року в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» пройшла навчальна гра для молоді «Країна Гідності».Її для учнів груп ОСР-1 та СВ-2 провела викладач фізики В.М. Пірус та представник Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Олена Левченко.

Під час заходу учні вивчали соціальні права через освіту з прав людини. Вони виступали у ролі народних депутатів, яким потрібно було обрати один варіант стратегії забезпечення прав у Країні Гідності, яка має труднощі із поєднанням стабільного економічного зростання і соціального забезпечення.

На завершення гри ліцеїсти поділилися своїми враженнями від перебування у ролі народних обранців, зокрема відзначили реалістичність гри і зауважили, що складно робити власний вибір, а потім відстоювати його. Труднощі виникали і при прийнятті конкретних рішень, оскільки важко було дійти згоди. Більшості учасників гра сподобалася. Однак заради справедливості слід сказати, що як і в справжньому парламенті, деякі депутати активно вболівали за долю країни, а деякі просто «відсиділи свій термін».

  

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020