Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гуртожиток

Державний навчальний заклад «Черкаський професійний ліцей» має у своєму підпорядкуванні гуртожиток для учнів на 300 місць.

Адміністрація, педагогічний колектив, працівники гуртожитку постійно дбають про створення належних житлово-побутових умов для проживання, навчання і відпочинку учнівської молоді.

     

Для проведення виховних заходів для юнаків та дівчат у гуртожитку є кімнати відпочинку - холи. У холах проводяться інформаційні збори для мешканців гуртожитку і перегляд телепередач.

  

На кожному поверсі є кухні, які облаштовані сучасною побутовою технікою (електроплити, холодильники, мікрохвильові печі, електричні чайники).

В гуртожитку створено орган самоврядування – Раду гуртожитку, яка систематично проводить рейди – перевірки санітарного стану житлових кімнат, секцій, поверхів, кімнат для приготування їжі, кімнат відпочинку.

Ввійшло в традицію проводити санітарні дні кожного вівторка, що забезпечує високий рівень санітарного стану житлових кімнат, які мають гарний естетичний вигляд.

 

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020