Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ІІ місце в обласному військово-патріотичному конкурсі «Герої не вмирають»

ІІ місце в обласному військово-патріотичному конкурсі «Герої не вмирають»

Нещодавно підбито підсумки обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність України у ХХ і ХХІ століттях.

ІІ місце у напрямку «Герої Революції Гідності та антитерористичної операції на сході України» отримала творча група педагогічних працівників і учнів ДНЗ «Черкаський професійний ліцей»  із проектом «Сини твої, Україно, - обпалений війною цвіт».

У якості об’єкта дослідження колектив обрав життя і подвиг випускника ліцею Володимира Самишкіна. Як зазначає керівник проекту, викладач англійської мови і права Грон В.В., джерельною базою слугували спогади керівників групи, у якій навчався Володимир Самишкін, та спогади його сестри Ельвіри Артамонової. У проекті також представлені листи, есе учнів, вірші педагогів і бібліотекарів, фотографії, упорядковані у фотоальбом, матеріали виховної години, репортаж із відкриття меморіальної дошки герою.

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020