Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Конференція Наукового товариства учнів «Ерудит» «Енергозбереження – 2017».

Конференція Наукового товариства учнів «Ерудит» «Енергозбереження – 2017».

 

4 квітня 2017 року учні ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» взяли участь у конференції Наукового товариства учнів «Ерудит» «Енергозбереження – 2017», яка пройшла на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище».

На заході ліцеїсти під керівництвом голови методичної комісії природничо-математичних професій Юхименко О.В. та викладачів Пірус В.М., Русенко К. О., Дерев’янко О. С. презентували свої дослідження, у яких розглядалися способи отримання електроенергії та можливості її ощадного використання в побуті та різних галузях виробництва.

Юні дослідники Бровкіна В., Бордюгов М., Волда В., Гончаров С., Граділь А., Калашник Н. отримали посвідчення дійсних членів НТУ та сертифікати учасника учнівської наукової конференції «Енергозбереження – 2017».

У підсумку конференції було прийняте рішення про створення регіонального  наукового товариства учнів «Ерудит». Його мета – виявлення та підтримка талановитої учнівської молоді, забезпечення умов для творчого самовдосконалення, підвищення мотивації до професійної діяльності та підняття престижу робітничих професій.

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020