Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Конкурс «Безпечний Інтернет»

Учні ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» 27 вересня 2018 року взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет».

 36 учнів І та ІІ курсів під керівництвом викладача Пірус В.М. виконували різноманітні цікаві завдання. Вони базувалися не на програмі з інформатики, а стосувалися важливих питань, з якими стикається кожен, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в Інтернет.

За результатами конкурсу «Золотий диплом», набравши 100 зі 100 балів, отримало 8 осіб: Андрушенко Влад, Кравченко Богдан, Жиляк Олександр, Коваль Антон, Макарян Натан (учні групи ВА-22), Гринько Юрій, Коренко Андрій, Левченко Макс (учні групи ОН-14).

«Безпечний Інтернет» – безкоштовний конкурс, який об'єднує всіх, хто користується Інтернетом, та допомагає  учнівській молоді отримувати максимум користі від часу, проведеного за комп'ютером. Його мета — нагадати підліткам про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в Інтернеті та допомогти засвоїти правила поведінки в мережі.

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020