Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Конкурс з професії ”Водій автотранспортних засобів категорії «С»

19.04.2018 р. в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» був проведений конкурс з професії ”Водій автотранспортних засобів категорії «С» серед учнів ІІ-ІІІ курсів та учнів груп ТН, які навчаються за даною професією.

Активну участь в підготовці конкурсу приймали майстер з водіння автотранспортних засобів категорії «С» – Бублик І.І., викладач предмету «Правила дорожнього руху» – Піхуля С.О., майстер в/н, голова методичної комісії автотранспортного напрямку – Стрижак В.І.

Конкурс складався з двох частин: теоретичної і практичної.

Теоретична частина включала завдання 20 запитань білетів регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області. Кращі теоретичні знання серед учнів ІІІ курсу та груп ТН показали учні: Іорганський Ігор (група ВЗ-25), Мішустін Андрій (група ВА-ТН), Головань Антон (група ВЗ-ТН); серед учнів ІІ курсу – Бойко Вадим (група ВА-21), Ковтун Михайло (група ВА-21), Рябчинський Антон (група ВЗ-26).

  

В практичному завданні учні показували уміння і навички з:

  • проїзду стоп-лінії,
  • розвороту та виїзду заднім ходом з габаритного двору за один прийом,
  • заїзду в гараж заднім ходом.

Серед учнів ІІІ курсу та груп ТН кращі уміння і навички з водіння автотранспортних засобів категорії «С» показали наступні учні: Іорганський Ігор (група ВЗ-25), Маляр Олександр (група ВА-20), Тютюнник Юрій (група ВА-ТН); серед учнів ІІ курсу – Рябчинський Антон (група ВЗ-26), Ковтун Михайло (група ВА-21), Бойко Вадим (група ВА-21).

Комісією були підведені підсумки теоретичної і практичної частин конкурсу і визначені переможці.

  

І. Учні груп ІІІ курсу та групи ТН

№ з/п

ПІБ

Група

Кількість балів

Місце

Теоретичний тур

Практичний тур

Разом

1.

Іорганський Ігор

ВЗ-25

48

190

238

І

2.

Маляр Олександр

ВА-20

40

190

230

ІІ

3.

Тютюнник Юрій

ВА-ТН

40

190

230

ІІ

4.

Базик Олег

ВЗ-25

38

175

213

ІІІ

5.

Мішустін Андрій

ВА-ТН

44

160

204

ІV

6.

Головань Антон

ВЗ-ТН

44

125

169

V

ІІ. Учні груп ІІ курсу

№ з/п

ПІБ

Група

Кількість балів

Місце

Теоретичний тур

Практичний тур

Разом

1.

Рябчинський Антон

ВЗ-26

48

135

183

І

2.

Ковтун Михайло

ВА-21

44

130

174

ІІ

3.

Бойко Вадим

ВА-21

50

110

160

ІІІ

4.

Юзва Олександр

ВЗ-26

38

100

138

ІV

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2018