Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200

Конкурси фахової майстерності серед учнів ліцею

З метою посилення зацікавленості учнів до поглибленого вивчення професійно-теоретичних предметів,  оволодіння навичками трудових прийомів, підвищення якості професійної підготовки в ліцеї проходять конкурси фахової майстерності. Кращі учні ліцею, що навчаються за професіями,  визначаються протягом ІІ етапів: теоретичного і практичного.


22 березня пройшов конкурс з професії «налагоджувальник технологічного устаткування» .

Переможцями стали:

І місце – Веселов Ярослав (гр.ОН-ТН7);

ІІ місце – Кривонос Микола (гр. ОН-ТН7);

ІІІ місце – Барматова  Вікторія (гр. ОН-12).

 


24 січня пройшов конкурс за професією «муляр».

Переможцями стали:

І місце – Граділь Артем (гр. МШ-8 );

ІІ місце – Дяченко Станіслав (гр. МШ-7), Корпань Дмитро (гр. МЗ-16);

ІІІ місце – Андрушенко Руслан (гр. МШ-9).

 


26 січня пройшов конкурс за професією «лицювальник-плиточник».

Переможцями стали:

І місце – Педько Валерій (гр. ПШ-ТН6);

ІІ місце –  Бондаренко Віктор (гр. ПШ-ТН6);

ІІІ місце – Ніколенко Олег (гр. ПШ-ТН6).


28 лютого пройшов конкурс з професії «електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»

Переможцями стали:

І місце – Зоря Каріна (гр. ЕМЗ-ТН2);

ІІ місце – Шевченко Максим (гр. ЕМЗ-ТН2)

ІІІ місце – Рижак Максим (гр. ЕМЗ-ТН2)


7 лютого пройшов конкурс фахової майстерності з професії «електрозварник ручного зварювання».

Переможцями стали:

І місце – Швецов Іван (гр. ЕМЗ-ТН2);

ІІ місце – Давиденко Владислав (гр.ВАЗ-ТН5);

ІІІ місце – Шакін Владислав (гр. ВЗ-25).

 

 


Також цього дня пройшов конкурс з професії «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Переможцями стали:

І місце – Гичко Валерій (гр.ОН-ТН7);

ІІ місце – Рибалко Владислав (гр. ОН-ТН7);

ІІІ місце – Чубенко Максим (гр. ОН-13).

 


9 лютого пройшов конкурс з професії «штукатур».

Переможцями стали:

І місце – Гончар Кирило (гр.ПШ-ТН6);

ІІ місце – Пилипась Віталій (гр. ПШ-ТН6);

ІІІ місце – Шиловський Богдан (МШ-7).

 

 


21 лютого пройшов конкурс з професії «слюсар з ремонту автомобілів».

Переможцями стали:

І місце – Перевалов Олександр (ВА-19);

ІІ місце –  Замориняк Роман (АСП-ТН4);

ІІІ місце – Якименко Василь (ВА-19). 

 

 

 


Поділитись
Вхід на сайт
Погода
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші друзі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


18034, м. Черкаси вул. Олексія Панченка, 13.

тел./факс: (0472) 45-92-43, E-mail: proflickua@ukr.net

 DimS © 2017