Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200

У житті кожної людини вибір професії – серйозне та відповідальне рішення. Від нього залежатиме багато – добробут людини та її сім"ї, можливості реалізації  інтересів, перспективи творчого зростання, нові дружні й ділові контакти. Наразі  для майбутніх випускників шкіл, настав той час, коли потрібно зробити ВІДПОВІДАЛЬНИЙ КРОК.

Державний навчальний заклад «Черкаський професійний ліцей» вирішив допомогти випускникам у виборі майбутньої професії і в цілому презентувати професії черкащанкам та гостям міста.

Так, 18 травня на майданчику біля Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси у рамках відзначення Дня Європи ліцей провів Марафон робітничих професій під гаслом «Навчаємося по-європейськи».

Викладачі та учні показали майстер-класи з професій, за якими здійснюється підготовка в навчальному закладі. Майбутні муляри, штукатури, лицювальники-плиточники, електромонтажники з освітлення та освітлювальних мереж, електрозварники ручного зварювання, слюсарі з ремонту автомобілів, столяри будівельні, налагоджувальники технологічного устаткування продемонстрували професійні навички, здобуті за час навчання.

Зокрема, представники ліцею розповсюдили рекламну продукцію,  а також провели консультації майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків щодо напрямків підготовки, які здійснює навчальний заклад. Детальніше про професії, за якими здійснюється прийом, тут.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись
Вхід на сайт
Погода
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші друзі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


18034, м. Черкаси вул. Олексія Панченка, 13.

тел./факс: (0472) 45-92-43, E-mail: proflickua@ukr.net

 DimS © 2017