Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Марафон робітничих професій

У житті кожної людини вибір професії – серйозне та відповідальне рішення. Від нього залежатиме багато – добробут людини та її сім"ї, можливості реалізації  інтересів, перспективи творчого зростання, нові дружні й ділові контакти. Наразі  для майбутніх випускників шкіл, настав той час, коли потрібно зробити ВІДПОВІДАЛЬНИЙ КРОК.

Державний навчальний заклад «Черкаський професійний ліцей» вирішив допомогти випускникам у виборі майбутньої професії і в цілому презентувати професії черкащанкам та гостям міста.

Так, 18 травня на майданчику біля Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси у рамках відзначення Дня Європи ліцей провів Марафон робітничих професій під гаслом «Навчаємося по-європейськи».

Викладачі та учні показали майстер-класи з професій, за якими здійснюється підготовка в навчальному закладі. Майбутні муляри, штукатури, лицювальники-плиточники, електромонтажники з освітлення та освітлювальних мереж, електрозварники ручного зварювання, слюсарі з ремонту автомобілів, столяри будівельні, налагоджувальники технологічного устаткування продемонстрували професійні навички, здобуті за час навчання.

Зокрема, представники ліцею розповсюдили рекламну продукцію,  а також провели консультації майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків щодо напрямків підготовки, які здійснює навчальний заклад. Детальніше про професії, за якими здійснюється прийом, тут.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020