Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Марафон робітничих професій

Відповідно до  Програми соціального проекту «Живи і працюй в Україні», з метою відновлення престижності та популяризації робітничих професій, підвищення результативності профорієнтаційної роботи, для попередження трудової міграції та забезпечення кадрової потреби роботодавців в Україні 04 травня 2018 року біля Центру дитячої та юнацької творчості працівники ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» провели профорієнтаційний захід «Марафон робітничих професій».

Майстри виробничого навчання та учні показали майстер-класи з професій, за якими здійснюється підготовка в навчальному закладі. Майбутні муляри, штукатури, лицювальники-плиточники, електромонтажники з освітлення та освітлювальних мереж, електрозварники ручного зварювання, слюсарі з ремонту автомобілів, столяри будівельні, налагоджувальники технологічного устаткування продемонстрували професійні навички, здобуті за час навчання.

Учасники художньої самодіяльності підготували і продемонстрували черкасцям концертну програму.

Також  представники ліцею розповсюджували рекламну продукцію і  проводили консультації майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків щодо напрямків підготовки, які здійснює навчальний заклад.

  

  

  

  

  

  

  

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020