Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Моя майбутня професія

21 березня 2019 року ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» в черговий раз гостинно відкрив двері для занурення майбутніх абітурієнтів в атмосферу знайомства зі світом професійного навчання. Відвідали цього року свято «Моя майбутня професія»  учні та батьки з м. Черкаси та районів. Всі бажаючі охоче спостерігали за майстер-класами, які проводили в холі учні ліцею. Оглядові екскурсії майстернями, проведені кваліфікованими майстрами виробничого навчання і викладачами закладу, допомогли учням і батькам ближче познайомитись з практичними навичками, детальніше дізнатися про робітничі професії, які можна здобути в ліцеї.

Понад 70 майбутніх абітурієнтів скористалися можливістю і написали заяви на вступ до ліцею. Тим самим зарезервувавши місце для навчання за професіями, актуальними і затребуваними на ринку праці.

Святкову програму урочисто відкрив директор Дмитро Мединський. Він розповів про  ліцей і ті можливості, які отримує кожен його учень для навчання, саморозвитку і дозвілля. Окрім того, дав інформацію про загальні питання вступу до ліцею та про вимоги до тих, хто мріє тут навчатися.

Свято продовжилось концертом з вокальними та танцювальними номерами, підготовленими учнями, які з перших хвилин захопили увагу гостей. Родзинкою завершення свята був розіграш призів, майстерно вироблених учнями.

Формат роботи свята дає гарну можливість ознайомитись із навчальними потужностями ліцею і отримати вичерпні відповіді на запитання стосовно напрямів підготовки та особливостей навчання і дозвілля. А можливість поспілкуватися з учнями робить комунікацію ефективнішою і працює на залучення абітурієнтів до стін Черкаського професійного ліцею.

Гостинно просимо наступного разу!

Чекаємо на Вас наші майбутні учні!

  

  

  

  

  

  
  

  

  

  

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020