Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Обмін досвідом між ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» і школою професійного навчання «Manfredini»

29 травня ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» зустрічав гостей з Італії. До навчального закладу завітав директор школи професійного навчання «Manfredini» сеньйор Мірко.

У ході зустрічі із працівниками ліцею сеньйор Мірко презентував школу  «Manfredini», розповівши про особливості навчального процесу, співпрацю із роботодавцями та відповідав на питання.

Під час представлення ліцею представник профтехосвіти Італії ознайомився із професіями, за якими в навчальному закладі здійснюється підготовка робітників, оглянув навчальні кабінети і виробничі майстерні.

Також у рамках зустрічі пройшло засідання круглого столу за участі сеньйора Мірко, начальника управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Данилевського В.В., заступника начальника управління-начальника відділу вищої, професійно-технічної освіти Ткаченко В.І. та директора ліцею Мединського Д.В.  На засіданні обговорювалися плани майбутньої співпраці щодо підвищення якості навчання. Зокрема, було підписано угоду між двома навчальними закладами про співучасть у грантах, обмін досвідом та стажування учнів.

  

  

  

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020