Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Педагогічні читання

05 січня 2016 року  в ліцеї пройшли педагогічні читання за участі педагогічних працівників ДНЗ «ЧПЛ»  та адміністрації ліцею на тему: «Евалюація як метод внутрішнього моніторингу якості освіти у навчальному закладі». Під час педчитань були розглянуті наступні питання:

1. Що таке евалюація? Виникнення та розвиток зазначеного інноваційного підходу до вимірювання якості професійної освіти (доповідала викладач англійської мови Грон В.В.).

2. Принципи та функції евалюації, її види (доповідала викладач інформатика Дерев’янко О.С.).

3. Етапи проведення евалюації. Методи досліджень (доповідав психолог ліцею Піхуля С.О.).

4. Автоевалюація як складова нового підходу визначення якості професійної освіти (доповідала методист Висоцька Н.В.).

5. Вплив евалюації на якість підготовки майбутнього кваліфікованого робітника. Завдання педагогічних колективів щодо впровадження такого підходу (доповідала  майстер виробничого навчання Гусятинська В.С.).

На заході була присутня директор  НМЦ ПТО в Черкаській області Проценко Н.Д., яка розглянула актуальні питання розвитку професійно-технічної освіти.

Цьогорічні педагогічні читання пройшли на високому науковому та методичному рівні, викликали зацікавленість та жваве обговорення.

  

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020