Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Педагогічні читання

Педагогічні читання

 

11 січня 2018 року в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» пройшли педагогічні читання на тему: «Спрямування творчого потенціалу педагога на створення ефективних психолого-педагогічних умов саморозвитку учнів».

Тема виявилася настільки актуальною і важливою, що окрім великої кількості доповідачів, було багато виступів і обговорень. Тому й тривав захід близько чотирьох годин.

Під час педагогічних читань було розглянуто низку важливих питань:

  1.  «Шляхи створення умов для саморозвитку учнів». (Доповідач: методист Куліш Ю.В.).
  2.  «Персональний сайт учителя як засіб формування інформаційно-комунікативних компетентностей учнів». (Доповідач: викладач української мови та літератури Буряк В.В.).
  3.  «Створення сприятливих можливостей для задоволення інтересів учнів в галузі фізичної культури і спорту». (Доповідач: викладач фізичної культури Коваль О.Д.).
  4.  «Створення психолого-педагогічних умов для саморозвитку учнів та розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу в цілому». (Доповідач: старший майстер Андронюк І.В.).
  5.  «Конкурси фахової майстерності як ефективна форма розвитку здібностей учнів та підвищення інтересу до професії». (Доповідач: майстер виробничого навчання Некраса С.Г.)
  6.  «Якісна підготовка учнів до обласних та Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності». (Доповідач: майстер виробничого навчання Гусятинський О.А.).
  7.  «Розробка державного стандарту з професії «Налагоджувальник технологічного устаткування ІІІ розряду». (Доповідач: майстер виробничого навчання Пізняхівський В.М.).
  8.  «Спрямування творчого потенціалу педагога на розвиток здібностей учнів». (Доповідач: голова методичної комісії будівельних професій, викладач спецпредметів Андрєєва Л.І.).
  9.  «Права і обов’язки, свобода і відповідальність у навчально-виховному процесі» (Доповідач: викладач правознавства Грон В.В.).
  10.  «Підвищення якості професійного мислення учнів ПТНЗ засобами формування математичної компетентності». (Доповідач: викладач математики Юхименко О.В.).

За підсумками педагогічних читань було вирішено продовжити практику розгляду подібних питань і під час засідань педагогічної ради ліцею.

  

  

  

  

  

  

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020