Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Педагогічні читання в ДНЗ «ЧПЛ»

Педагогічні читання в ДНЗ «ЧПЛ»

 

«Поспішаймо робити добро. Духовне добро. Воно стократ цінніше від матеріального. Повторімося в наших вихованцях прекрасними рисами національної культури, патріотичним духом любові до свого народу. Любові до вищої якості людини – творчості!»

Ці слова Олександра Захаренка стали лейтмотивом педагогічних читань, які пройшли в ДНЗ «ЧПЛ» 11 січня 2017 року. Вони були приурочені   до  80-ї річниці від дня народження видатного українського педагога.

Про педагогічні ідеї педагога-новатора О.А. Захаренка доповідала методист Висоцька Н.В.

Зі своїм досвідом роботи у контексті педагогічної спадщини Захаренка ознайомили присутніх заступник директора з НМР Слотіна Н.Л. та викладачі математики Юхименко О.В., англійської мови Шевченко Л.В.

Про створення власних педагогічних сайтів та участь у конкурсі «Учитель року – 2017» доповіли викладач хімії та біології Ясніцька Н.М. і викладач інформатики та інформаційних технологій Дерев’янко О.С.

Питання народної педагогіки та застосування методів і засобів етнопедагогіки на уроках виробничого навчання висвітлив майстер в/н Стрижак В.І.

Підсумки педагогічних читань підвів директор ліцею Куліш Ю.В.

  

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020