Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Похід у театр

24 жовтня 2019 року учні та викладачі Державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей» мали можливість переглянути виставу «Сватання на Гончарівці». Найвідоміша і найулюбленіша музична комедія – переказана Григорієм Квіткою-Основ’яненком історія про відданість, самопожертву та справжнє незгасне кохання. Вона у виконанні акторів Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка пройшла у приміщенні Будинку культури ім. Івана Кулика.

Вже сотні раз переграний сюжет майже двохсотрічної давнини розкривається непідробною високопрофесійною грою акторів, щирими почуттями та емоціями. Надзвичайно цікаво було спостерігати за тим, як під час сватання красуня Уляна піднесла гарбуза придуркуватому Стецьку, який не розуміє, чому над ним насміхається все село. Усіх присутніх зачаровували комедійні ситуації, жваві діалоги, цікаві характери героїв, яскраве музичне оформлення.

Під час перегляду вистави глядачі перебували у полоні емоцій та почуттів , і тому після завершення комедії аплодували акторам стоячи. І це не дивно, адже позитивного заряду від веселого сміху всім вистачить надовго. Ця вистава – справжній осінній антидепресант!

  

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020