Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Профілактична бесіда на тему «Наркотики і закон»

8 лютого 2018 р. для учнів ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» пройшла профілактична бесіда на тему «Наркотики і закон».

Провели її старший інспектор Соснівського районного сектору Черкаського міського відділу з питань пробації капітан внутрішньої служби Коваленко О.І., інспектор Соснівського районного сектору Черкаського міського відділу з питань пробації капітан внутрішньої служби Гуленко І.А., інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області лейтенант поліції Зобенько І.О., старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області лейтенант поліції Кучугурна Л.В., інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області лейтенант поліції Манько В.Л.

Учням нагадали про заборону куріння та розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, ознайомили з видами відповідальності за вживання, зберігання та продаж наркотичних речовин та розповіли про особисту відповідальність учнів за вчинки і відповідальність їхніх батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків.

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020