Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Результати участі учнів ліцею у конкурсах із природничо-математичних предметів

Результати участі учнів ліцею у конкурсах із природничо-математичних предметів

Підведено підсумки конкурсів із природничо-математичних предметів – «Бобер», «Кенгуру» та «Левеня».

За результатами участі у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» четверо учнів ліцею отримали сертифікат «Відмінний результат». Це Микола Крюк (група МШ-7), Валерія Бровкіна Вікторія Барматова, Вікторія Сіренченко (група ОН-12). Семеро відзначені сертифікатом «Добрий результат». Всього у конкурсі брали участь 12 учнів.

За результатами участі у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру-2017», сертифікат «Відмінний результат» отримав учень І курсу Денис Андрієнко (група МШ-9), 13 учнів І і ІІ курсів отримали сертифікати «Добрий результат». Всього у конкурсі брали участь 26 учнів.

За результатами участі у Всеукраїнському учнівському конкурсі «Левеня» 17 учнів ліцею із 20, які перевіряли свої знання з фізики, отримали результат «Відмінно».

Дякуємо організаторам цих конкурсів, які щороку проходять у ліцеї: голові методичної комісії природничо-математичних предметів, викладачу математики Юхименко О.В., викладачу фізики Пірус В.М. та викладачу інформатики та інформаційних технологій Дерев’янко О.С.!

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020