Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Семінар-практикум для керівних працівників ПТНЗ Черкаської області

На заході, який пройшов у ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» 27 січня, були присутні директори, заступники директорів з навчально-виробничої роботи та старші майстри професійно-технічних закладів області.

Відкрив нараду начальник управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Данилевський В.В. Він доповів про перспективи функціонування професійно-технічних навчальних закладів в умовах нового бюджетного законодавства.

Директор НМЦ ПТО в Черкаській області Проценко Н.Д. ознайомила присутніх зі стратегією функціонування ПТНЗ в умовах децентралізації, докладно зупинившись на викликах, ризиках та перспективах новацій.

Методист НМЦ ПТО Єсеннікова О.М. доповіла про особливості проведення атестації та ліцензування ПТНЗ.

Також цього дня голова обласної асоціації працівників професійно-технічної освіти Філіпова О.О. (директор державного навчального закладу «Черкаський професійний автодорожній ліцей») провела розширене засідання обласної асоціації працівників професійно-технічної освіти.

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020