Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Семінар-практикум для педагогічних працівників професій офісного забезпечення

27 жовтня в ліцеї пройшов семінар-практикум для педагогічних працівників професій офісного забезпечення на тему: «Особливості складання інструкційно-технологічних карт для підготовки робітників професій офісного забезпечення». На семінарі були присутні адміністрація ліцею та 20 викладачів з восьми професійно-технічних закладів Черкаської області.

Під час семінару викладач ліцею Глущенко В.В. провів  у групі операторів з обробки інформації та програмного забезпечення; налагоджувальників технологічного устаткування (електронна техніка) відкритий урок на тему «Умовне форматування даних». Виклад нового матеріалу проводився у вигляді спеціально розробленої презентації. Особливо зацікавила присутніх система дистанційного навчання, яка запроваджується  в Черкаському професійному ліцеї. Завдання учні виконували  на комп’ютері самостійно за інструкційними картами і відправляли за допомогою системи  викладачеві, який мав можливість їх  оцінити.

  • За час роботи із системою дистанційного навчання я пересвідчився у її ефективності, – сказав Володимир Володимирович присутнім по завершенню  уроку. – Для кожної групи було підготовлено заготовки для практичних робіт та інструкційні карти. Окрім таких переваг як наочність і зручність, це дозволяє економити час. Учні сіли за комп’ютер, виконали завдання – і відразу можна ставити оцінку.

Керівництво ліцею та викладачі інших закладів професійно-технічної освіти відзначили, що відкритий урок був проведений на високому науково-методичному рівні.

Після  обговорення уроку Глущенка В.В. методист НМЦ  ПТО у Черкаській області Двойних Є.В. проінформувала присутніх про особливості складання інструкційно-технологічних карт для підготовки робітників професій офісного забезпечення.

Також під час семінару його учасники обмінялися власним досвідом та обговорили актуальні питання підготовки працівників офісного забезпечення.

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020