Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Семінар-практикум для викладачів іноземної мови

24 лютого в ліцеї пройшов семінар-практикум для викладачів іноземної мови на тему: «Формування мовленнєвої компетентності на уроках іноземної мови». На ньому були присутні близько 18 викладачів з чотирнадцяти професійно-технічних закладів Черкаської області.

Після відкриття семінару його учасники відвідали відкритий урок з англійської мови на тему: «Людина серед людей», який провела у групі водіїв автотранспортних засобів категорії «С»; електрозварників ручного зварювання Грон В.В. По завершенню уроку присутні відзначили його динамізм та професійну спрямованість.

Також  викладачі професійно-технічних закладів області переглянули презентацію «Наші професії в ліцеї», яку учні під керівництвом викладачів іноземної мови Слотіної Н.Л. та Шевченко Л.В. представили англійською мовою.

Директор НМЦ ПТО в Черкаській області Проценко Н.Д. порушила актуальне питання адаптація змісту програми предмета «Іноземна мова» відповідно до професійної спрямованості, яке викликало жваве обговорення учасників заходу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020