Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200

         Семінар-практикум викладачів природничо-математичних предметів

Семінар-практикум «Використання електронних засобів навчального призначення при вивченні нового матеріалу»  пройшов у ДНЗ «Черкаський професійний ліцей 9 лютого.

Після ознайомлення із навчальним закладом та перегляду його візитівки учасники семінару відвідали два відкриті заходи, на яких використовувалася сучасна  комп’ютерна техніка та електронне демонстраційне обладнання.

Урок геометрії на тему «Перпендикулярність площин», який у гр. МШ-9 (муляри; штукатури) проводила викладач математики Юхименко О.В., мав професійну спрямованість і формував математичну компетентність учнів.

Викладач інформатики  та інформаційних технологій Дерев’янко О.С. була ведучою позакласного заходу з інформатики «Турнір знавців мережі Інтернет» у  групі ОН-13 (оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; налагоджувальник технологічного устаткування (електронна техніка). Інтелектуально-логічна гра дала змогу систематизувати знання учнів,  розвивала  інтерес до подальшого вивчення комп’ютерних предметів.

Під час семінару викладачі природничо-математичних предметів обмінялися досвідом  з питання використання електронних засобів на уроках.

На завершення заходу його учасники були запрошені на виставку голограм  (оптичних захисних елементів), яка проходила у Черкаському обласному краєзнавчому музеї. Презентувала виставку та розповіла про технологію виготовлення голограм викладач фізики Пірус В.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись
Вхід на сайт
Погода
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші друзі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


18034, м. Черкаси вул. Олексія Панченка, 13.

тел./факс: (0472) 45-92-43, E-mail: proflickua@ukr.net

 DimS © 2017