Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спортивно-розважальна гра «Олімпійці серед нас»

Спортивно-розважальна гра «Олімпійці серед нас»

 24 травня в ліцеї було проведено захід, присвячений Олімпійському дню. В спортивно-розважальній грі «Олімпійці серед нас» взяли участь учні І курсу, які змагалися у вправах на силу, влучність, дальність.

У вправі з  перетягуванні суперника перемогу здобули учні групи МШ-9 (муляр; штукатур).  ІІ місце зайняли хлопці  групи ВЗ-26 (водій автотранспортних засобів; електрозварник). ІІІ  місце посіли хлопці групи ОН-13 (оператор з обробки інформації та ПЗ; налагоджувальник).

Учні змагалися в  стрибках лівим та правим боком.

Вправи на влучність виконували в двох варіантах. Одна вправа –  влучення м’ячем  для великого  тенісу ключкою в ціль. Інша вправа  – влучення ракеткою для великого тенісу м’ячем  у баскетбольний кошик.

Учні змагалися в правах  з метання на дальність. Перша вправа – метання довбні (гирі). Найкращий результат показали: Алещенко Руслан, учень гр. ВЗ-26  та  Івченко Олександр, учень групи МШ-9 – 8,5 м. Яремич Богдан, учень групи МШ-9, кинув довбню на 8 м.

Друга вправа – кидки баскетбольного м’яча назад із вихідного положення – нахил вперед. В цій вправі відзначилися  Зюбенко Андрій, який  кинув м’яч на 19 м та  Калашник Нікіта  – 18 м.

Також хлопці змагалися в жонглюванні м’яча для великого тенісу кулаками. Найкращий результат показав Гунько Сергій із групи МШ-9 – 70 разів.

Керівнику фізичного виховання ліцею Літовченко М.П. допомагали проводити суддівство викладач фізичної культури Євтушевська Н.Б., майстри виробничого навчання Некраса С.Г., Концаренко О.І., Журавель В.В. та викладачі Ясніцька Н.М., Шевченко Л.В.,  Грон В.В., соціальний педагог Ховайба Ю.О.

У загальному заліку І місце вибороли учні  групи  МШ-9.

2 місце посіла група ВЗ-26.

3 місце – група ОН-13.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Пісковий Б.І. нагородив учасників змагань грамотами та смачними  призами  – пирогами.

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020