Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спортивно – розважальне свято «Козацькі розваги»

Спортивно – розважальне свято «Козацькі розваги»

12 жовтня 2017 р. в ліцеї пройшло спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги».

В заході приймали участь групи 1 курсу, кожна з яких сформувала «Козацький курінь». Курені підготував власну символіку, девіз і пісню, які оцінювались журі.

Також на святі було представлено театралізоване дійство. Учасники танцювального гуртка виконали для присутніх  український танок.

Першокурсники прийняли козацьку присягу, після чого розпочалися змагання в різноманітних вправах.

 

Результати змагань:

  • Підтягування на перекладині:

1 місце – Коваль Антон – гр. ВА-22  (27 разів);

2 місце – Нестеренко Ярослав –гр. ВА-22 (24 рази);

                Плотников Роман –гр. ОН-14 (24 рази);

3 місце – Федоренко Денис – гр. МШ-10 (22 рази).

 

  • Піднімання козака:

1 місце – група  ВА-22;

2 місце – група  МЗ-17;

3 місце – група  ВЗ-27.

 

  • Метання довбні :

1 місце – Жиляк Олександр, гр. ВА-22 (7,5 м);

2 місце – Романенко Євген, гр. МЗ-17(6,8 м),

Мошенський Станіслав ВЗ-27 (6,8 м);

3 місце – Лісовський Ярослав, гр. МЗ-17 (6,5 м).

 

  •  Перетягування канату:

1 місце – група  ВА-22;

2 місце – група  МЗ-17;

3 місце – група  ВЗ-27.

 

  •  Багатоскоки:

1 місце – Жиляк Олександр, гр. ВА-22 (7,63 м);

2 місце – Канаш Захар,  гр. ВЗ-27 (7,5 м);

3 місце – Кравченко Богдан, гр. ВА-22  (7,28 м).

 

  •  Конкурс "Козацький хрест":

1 місце –Тимошенко Віталій,  гр. МЗ-17;

2 місце – Панченко Максим, гр. ОН-14;

3 місце –Швець Михайло, гр. ВЗ-27.

 

  •  Дартс:

1 місце – Бердак Роман, гр. ОН-14 (40),

                 Чижмак Ілля, гр. МЗ-17 (40);

2 місце – Давиденко Владислав, гр. ВА-22 (37

Рябчич Ростислав, гр. ВА-22 (37);

3 місце – Шлемко Олександр,  гр. ВЗ-27 (34).

 

  •  Вправа на влучність:

1 місце – група  МШ-10;

2 місце – група  ОН-14;

3 місце – група  ВЗ-27.

 

В загальному заліку команди розподілилися наступним чином:

1 місце – група  МЗ-17;

2 місце – група  ВА-22;

3 місце – група  ОН-14;

4 місце – група  ВЗ-27;

5 місце – група  МШ-10.

 

  

  

  

  

 

  

  

 
Поділитися