Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Святковий концерт до Дня захисника України

У п’ятницю, 12 жовтня, з нагоди святкування Дня захисника України в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відбулися урочистості та святковий концерт.

З вітальним словом до чоловіків звернулася заступник директора з навчально-методичної роботи Ланіна Т.В. З музичними і танцювальними композиціями на сцені виступали учні - учасники художньої самодіяльності ліцею.

На зміну юним артистам на сцену вийшли педагоги. Розвеселили працівників ліцею авторські жартівливі загадки викладача Грон В.В. про присутніх у залі чоловіків. Сподобалась глядачам сценка «Лист російському пахану» у виконанні керівників гуртків Пономаренко В.Г., Гончаренко Л.М. та вихователя Бзенко І.М. Тепло всі сприйняли вірш «Осінній дощ» Пономаренко В.Г. Завершилася концертна програма врученням представникам сильної статі подарункових сертифікатів.

Директор ліцею Мединський Д.В. від імені всіх чоловіків навчального закладу подякував жіночому складу ліцею за теплі привітання.

   

  

  

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020