Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Свято «Моя майбутня професія»

Свято «Моя майбутня професія»

 

Сьогодні майбутніх випускників шкіл турбує питання, як знайти справу свого життя, яка б приносила найбільшу користь і моральне задоволення. Саме для них у четвер, 23 березня, в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відбулося свято «Моя майбутня професія».

Ліцей в цей день гостинно відчинив двері для старшокласників, які мали можливість ознайомитись з умовами навчання, навчально- матеріальною базою та отримати відповіді на питання щодо правил прийому на 2017/2018 навчальний рік.

Викладачі та учні показали майстер-класи з професій, за якими здійснюється підготовка  в навчальному закладі: майбутні муляри, штукатури, лицювальники-плиточники, електромонтажники з освітлення та освітлювальних мереж, електрозварники ручного зварювання, слюсарі з ремонту автомобілів, столяри будівельні, налагоджувальники технологічного устаткування, водії продемонстрували професійні навички, здобуті за час навчання. Гості ж свята мали нагоду оцінити переваги тієї чи іншої професії, а також спробувати виконати роботи власноруч.

Наприкінці заходу в актовій залі ліцею для всіх присутніх пройшов святковий концерт.

 

 

 

   

 

   

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020