Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури

У ДНЗ «Черкаський професійний ліцей з 16 по 22 травня 2016 року проходив Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури.

На початку тижня всі навчальні кабінети були прикрашені  англійськими приказками і прислів’ями та їхніми українськими аналогами.

З самого ранку 16 травня відкрилася виставка стіннівок на тему: «Англійські та американські письменники у сучасному кінематографі».

Цього ж дня викладачі англійської мови Шевченко Л.В. та Грон В.В. провели нестандартний урок «Квест» для знавців англійської мови та шанувальників зарубіжної літератури. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими.

 

У вівторок, 17 травня серед учнівських груп ліцею пройшли виховні години на тему:  «Англійська мова – мова  2016 року в Україні».

Наступного дня  учні представили свої презентації про зарубіжних письменників, життя і творчість яких були пов’язані з Україною.

Бібліотекар ліцею Кузьміна О.Ф. 19 - 20 травня  проводила презентації  виставки «Шедеври світової літератури».

 

У методичному кабінеті ліцею було представлено книжкову виставку «Англійська мова у повсякденному житті».

Наприкінці Тижня англійської мови та зарубіжної літератури  його найактивніших часників було нагороджено солодкими призами.

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020