Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху

Із 13 по 17 листопада в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

Тиждень розпочався у понеділок, 13 листопада, із проведення урочистої лінійки, на якій учні та педагогічні працівники ознайомилися із планом проведення Тижня.

У вівторок, 14 листопада, у актовому залі пройшла загальноліцейна виховна година з попередження дорожньо-транспортних пригод для учнів І – ІІ курсів, яку провів викладач ПДР і БДР Піхуля С.О.

  

   

У середу, 15 листопада, було презентовано виставку стінгазет на тему «Будь уважним на дорозі». Кращими визнані газети: Шабаєва Антона, учня групи МЗ-17, і колективна робота Заворотнього Івана, Іщенка Станіслава, Магая Богдана, Обладанюка Данила і Безбожного Артема, учнів групи ВА-22.

  

У четвер, 16 листопада, проводився конкурс на знання правил дорожнього руху, який виявив кращого знавця ПДР серед учнів ліцею – Давиденка Владислава, учня групи ВАЗ-ТН5.

  

  

У п’ятницю, 17 листопада, у ліцеї пройшов Національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя», на якому  учні моделювали проблемні ситуації і під час їх подальшого обговорення отримали практичні поради щодо запобігання дорожньо-транспортних пригод та травматизму під час руху.

  

У вестибюлі ліцею протягом тижня проходив відкритий перегляд навчальних фільмів з безпеки дорожнього руху.

Усі проведені протягом Тижня заходи були спрямовані на формування в учнівської молоді безпечної поведінки  на дорогах та ціннісного ставлення до власного життя і здоров’я.

 

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020