Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Тиждень ІТ

З 19.02.18 р. по 26.02.18 р. проходив тиждень ІТ. До заходів були залучені учні 1- 3 курсів інфраструктурного напрямку та всі охочі.

 

  • З понеділка учням пропонувався турнір з кіберспорту . В ньому прийняло участь 25 учнів (5 команд). Переможцями стала команда  групи ОН-12. Вітаємо.

  • Також з понеділка по п’ятницю у вестибюлі ліцею працював відеосалон, де демонструвалися цікаві документальні та навчальні фільми по ІТ.
  • У вівторок дві групи ОН-13 та ОН-12 відвідали Черкаський національний університет ім.Б.Хмельницького. Неймовірні враження учні отримали на  екскурсії на кафедру робототехніки.

  

  

  

В середу поводився конкурс професійної майстерності з професії «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Переможцями стали:

І місце - Калініченко Богдан (ОН-13)

ІІ місце - Чубенко Максим (ОН-13)

ІІІ місце - Коренко Андрій (ОН-14)

  • В четвер, під час проведення Дня відкритих дверей, багато учнів ЗОШ відвідали комп’ютерні майстерні, дізналися про спеціальності на які навчають в ЧПЛ.

  • Також в четвер проводився конкурс професійної майстерності з професії «налагоджувальник технологічного устаткування». Переможцями стали:

І місце - Лебідь Михайло (ОН-12)

ІІ місце - Мисан Максим (ОН-12)

ІІІ місце - Ханько Володимир (ОН-12)

  

  

 

  • В п’ятницю проводилася вікторина – аукціон, де учні за правильні відповіді отримували бонусні бали з комп’ютерних предметів. Азарт був неймовірний.

  

 

  • Також в п’ятницю всі члени методичної комісії були слухачами Всеукраїнського вебінару «Дуальна форма навчання».

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020