Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Тиждень правових знань

Тиждень правових знань

З 2 по 9 жовтня 2017 року в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» пройшов Тиждень правових знань. Проводився він з метою підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення правової освіти учнів, забезпечення їхнього доступу до джерел правової інформації та набуття необхідного рівня правових знань.

    

 

В рамках Тижня проведено наступні заходи:

– Презентація Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Директор  центру Олена Кудрявцева ознайомила учнів із його діяльністю, розповіла про нові проекти, програму “Паспорт волонтера”, заходи з неформальної освіти (тренінги, майстер-класи тощо) та оновлені клуби за інтересами, до яких можуть долучитися всі охочі.

Участь у заході взяли близько 200 учнів ліцею. Чимало присутніх зацікавилися участю у клубах Молодіжного ресурсного центру, а учні групи ОН-12 Бровкіна Валерія і ЕМЗ-ТН3 Пойда Валерій, пройшли 4-5 жовтня тренінг для молоді та отримали «Сертифікати активних громадян».                           

– Бесіда на тему: «Права, обов’язки та відповідальність неповнолітніх».

Бесіду з нагоди відзначення 8 жовтня Дня юриста з учнями ІІ курсу груп МШ-9 і АСП-4 провели Брикун Т.О. і Рябініна М.А., провідні спеціалісти Управління реєстрації НПА, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Черкаській області.

  

  

– Вікторина «Конституційні основи України».

Вікторину проводила викладач правознавства Грон В.В. Учні групи АСП-ТН4 виконували тестові завдання, працювали з юридичними термінами та висловлювали власні думки з актуальних питань конституційного права України.

  

  

– Виставка «Крок за кроком до правової освіти».

Виставку, присвячену правовій освіті учнів, в бібліотеці ліцею представила бібліотекар Педан Н.А.

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020