Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Тиждень правових знань

З 8 по 12 жовтня 2018 року в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» пройшов Тиждень правових знань.

В рамках Тижня проводилися різноманітні профілактичні і просвітницькі заходи щодо пропаганди здорового способу життя, протидії наркоманії, профілактику булінгу та правопорушень. 8 жовтня бібліотекарі ліцею Кузьміна О.Ф. і Педан Н.А. презентували виставку «Правова Україна» до Дня юриста.

  

  

9 жовтня класні керівники провели в групах виховні години на правову тематику.

10 жовтня викладач правознавства Грон В.В. провела конкурс учнівських творів «Право в моєму житті».

  

11 жовтня учні груп СВ-2, ОСР-1, МШ-11 зустрілися зі старшим психологом Відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Черкаській області майором Гавриш Н.І., яка провела заняття на тему: «Булінг. Як розпізнати і шляхи боротьби».

  

  

12 жовтня викладач інформатики та інформаційних технологій Дерев’янко О.С. проводила навчально-виховний захід «Проблеми інформаційної безпеки».

Також протягом тижня практичний психолог Мінчукова Ю.С. проводила з учнями, які проживають в гуртожитку, заняття з елементами тренінгу "Наркотичні речовини. Наслідки вживання", а соціальний педагог Ховайба Ю.О. організувала в холі ліцею перегляд відеоматеріалів на теми: «Шкідливість паління», «Наслідки вживання наркотичних речовин».

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020