Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Тиждень предметів природничо-математичного напрямку

З 12 по 19 березня 2018 року в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» проходив Тиждень предметів природничо-математичного напрямку.

В рамках Тижня проведено низку цікавих заходів, які мали на меті підвищення рівня розвитку учнів з природничо-математичних предметів, їх цікавості до здобуття та поглиблення знань, а також спряли формуванню креативності, умінь і навичок розумового характеру, необхідних у майбутній практичній діяльності сучасного робітника.

У понеділок, 12.03.2018, відбулось урочисте відкриття Тижня на загальноліцейній лінійці.

У вівторок, 13.03.2018, відбувся захід присвячений святкуванню Міжнародного дня числа "Пі". Ведучі заходу, учні групи МЗ-17, Мідянка Анна, Дробиш Ярослав, Чижмак Ілля познайомили ліцеїстів з цікавими фактами з історії обчислення значення числа пі, використанням його в науці, літературі, мистецтві, а також з історією виникнення та особливостями святкування одного із самих незвичайних свят, що відзначається в у сьому світі – Дня народження числа пі.

  

Продовженням свята став математичний квест, який проходив під керівництвом викладача математики О. В. Юхименко. для учнів І та ІІ курсів. Шляхом жеребкування був визначений склад команд «Винахідливі» та «Кмітливі». Учні мали виконати завдання на шести контрольних пунктах та дізнатися кому або в який кабінет треба віднести відповіді для перевірки. В результаті запеклої боротьби першими на останньому контрольному пункті були учні з команди «Винахідливі», але більше балів набрали учасники команди «Кмітливі», які у підсумку й стали переможцями.

  

  

 

У середу 14 березня викладач хімії та біології Н. М. Ясніцька провела позакласний захід з біології, присвячений темі «Різноманіття життя». Гра проходила у форматі «Пентагон» між учнями групи ОН-14, які об’єдналися в три команди «Лотос», «Панда» й «Колібрі». Викладач запропонувала учням цікаві запитання з різним рівнем складності, що супроводжувались яскравими відео, фото та аудіо матеріалами. Найбільшу кількість балів набрали учасники команди «Колібрі», які й стали переможцями.

  

Засідання наукового товариства учнів «Ерудит» було проведено у форматі подорожі «Орел і решка в Черкаській області». Під керівництвом викладача географії Ю. В. Демиденко учні Поляков Володимир (ВЗ-26), Сойнов Роман (ОН-14), Бордюгов Максим (МШ-9), Андрушенко Руслан (МШ-9), Плохута Марина (ОН-14), Бурлакова Каріна (ОН-14) підготували доповіді та презентації про різні райони нашої області. Між виступами ліцеїстів звучали пісні про рідний край у виконанні учасників художньої самодіяльності.

  

  

В четвер 15 березня в Україні проходив Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2018», координатором якого в ліцеї є викладач математики О. В. Юхименко. 25 учнів нашого ліцею стали учасниками цього захопливого математичного змагання.

  

В п’ятницю 16 березня викладач фізики В.М. Пірус і викладач інформатики О.С. Дерев’янко провели вікторину – аукціон «Природа і ми». Учні мали можливість продемонструвати свої знання з природничих предметів і за правильні відповіді отримати бонусні бали з відповідних дисциплін. Азарт гри був неймовірним.

   

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020