Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Участь у Міжнародній науково-методичній конференції «Проблеми математичної освіти. ПМО-2017»

Участь у Міжнародній науково-методичній конференції «Проблеми математичної освіти. ПМО-2017»

 

26-28 жовтня викладач математики ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» О. В. Юхименко була учасником  Міжнародної науково-методичної конференції «Проблеми математичної освіти. ПМО-2017», яка відбулась у Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького.

У роботі конференції взяли участь науковці з України, Словаччини, Латвії, Білорусі, Болгарії, Угорщини, Вірменії. Відбулись цікаві дискусії з питань реформування сучасної математичної освіти в Україні та за кордоном. На пленарному засіданні виступили, зокрема, доктор педагогічних наук, професор Київського національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова В. Г. Бевз, доктор педагогічних наук, професор Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Н.А. Тарасенкова, доктор педагогічних наук, професор Мінського державного університету О.І. Мельников – автори багатьох підручників та посібників з математики для загальноосвітніх навчальних закладів.

Оксана Василівна взяла участь у роботі секції «Перспективи реформування математичної освіти в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах» та виступила з доповіддю «Підвищення якості професійного мислення учнів професійно-технічного навчального закладу засобами формування математичної компетентності», яка викликала зацікавлення учасників конференції, що працюють за спорідненою тематикою. Тези доповіді опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

  

  

  

 

 
Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020