Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Участь у тренінгу «Активні громадяни»

Участь у тренінгу «Активні громадяни»

 

4-5 жовтня 2017 р. викладач ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» Пірус В.М. та учні гр.ОН-12 Бровкіна Валерія і гр.ЕМЗ-ТН3 Богдан Пойда пройшли тренінг для молоді "Активні громадяни", який проводив Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр.

 

Протягом двох днів молоді активісти набули нових знань і навичок у сфері громадської діяльності і написання проектів, познайомилася з новими цікавими людьми та отримали заряд позитиву, енергії і натхнення.

 

Всі учасники тренінгу отримали «Сертифікати активних громадян» і відтепер мають можливість подавати власні проекти на здобуття міні-грантів від Британської Ради.

 

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував у 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Європи, Південної та Східної Азії, Близького Сходу, Північної Африки та до цього часу охопив більше 100 000 учасників.

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020