Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Участь у виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини»

9 квітня 2019 року адміністрація, майстри виробничого навчання, викладачі, керівники гуртків і вихователі ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» взяли участь у виставці «Профтехосвіта Черкащини-2019», яка цього року проходила у межах великомасштабного обласного заходу «Інноваційний пошук освітян Черкащини».

Навчальний заклад представив на виставку методичні розробки педагогічних працівників, відзначені журі конкурсу:

«З’єднання струмопровідних жил проводів і кабелів (конспекти уроків та інструкційні карти)» майстра виробничого навчання Лук’янова В.М.;

«Не бійтесь розправляти крила…» (збірка авторських віршів для виховних заходів)» керівника гуртка «Художнє слово» Пономаренко В.Г.;

«Формування ключових компетентностей учнів на уроках біології в закладах професійної (професійно-технічної) освіти» викладача хімії, біології та екології Ясніцької Н.М.

«Причини та профілактика адиктивної поведінки учнів закладів професійної (професійно-технічної освіти)» соціального педагога Ховайби Ю.О.

Макаренко О.С., відповідальна за профорієнтаційну роботу, показала рекламну продукцію ліцею.

Також на виставці демонструвалися продукти виробничої діяльності навчального закладу, зокрема роботи, виготовлені учнями та майстрами виробничого навчання Тараном А.М. і Гусятинським О.А. та поробки вихованців гуртка «Шкіряна пластика» (керівник – Педан Н.А.).

Майстер виробничого навчання Некраса С.Г. та її учні представили відвідувачам виставки майстер-клас з професії «плиточник».

  

  

  

    

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020