Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Участь у Всеукраїнській Конференції "Кращі STEM-уроки: як викладати"

Викладач фізики ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» Пірус В.М. взяла участь у Всеукраїнській конференції "Кращі STEM-уроки: як викладати", яка пройшла 11 грудня 2018 року у  м. Київ.

Захід відбувся в рамках першого Всеукраїнського конкурсу "Кращий STEM-урок", організаторами якого виступили Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine і Міністерство освіти і науки України у партнерстві з Інститутом модернізації змісту освіти, громадською спілкою STEM Coalition Ukraine та ІТ-Інтегратор. На нього були запрошені вчителі та викладачі, які відзначилися у Всеукраїнському конкурс «Кращий STEM-урок». З поданих 329 індивідуальних та командних уроків від учителів із різних регіонів України до участі у ІІ етапі незалежними експертами було обрано 40 кращих STEM-уроків.

Під час конференції педагоги презентували найкращі методики проведення уроків математики, фізики, хімії, інформатики, технологій, астрономії, географії та біології. Крім того, представники команд-переможців двох Всеукраїнських хакатонів для вчителів "STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі" презентували свої проекти: галерею портретів 80 жінок-науковців для STEM-кабінетів у школах, інтерактивні STEM-картки з доповненою реальністю з метою руйнування ґендерних стереотипів у професіях, програму STEM-табору для дівчат та онлайн-платформу для вчителів "STEM Teacher". Працівники компанії ІТ-Інтегратор провели майстер-клас з упровадження сучасних інноваційних STEAM-лабораторій.

 

Подивитися запис онлайн-трансляції можна за посиланнями: https://youtu.be/_qGQU0Y2HVw, https://youtu.be/YEl21ZKjrpI.

З метою поширення стандартів та прикладів інтегрованих STEM-уроків кращі розробки будуть доступні на онлайн-платформі http://stem-teacher.info для всіх учителів.

  

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020